wtorek, 10 listopada 2015

Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich

W dniu 09.11.2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Łęczycach odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się 13.11.2015 roku w Przechlewie. W rywalizacji wzięły udział  4 zespoły reprezentujące powiat Lęborski, Kartuski, Pucki oraz Wejherowski. Zwycięzcą zawodów została drużyna gospodarzy, czyli, Szkoły Podstawowej w Łęczycach, a awans do finału wywalczyła również Szkoła Podstawowa ze Stężycy. Forma i poziom sportowy naszego zespołu, pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku w Finałach Wojewódzkich. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a mecze były wyrównane i emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami oraz dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak.   Organizatorowi zawodów, jakim był Zespół Szkół w Łęczycach należą się ogromne podziękowania za zapewnienie wyżywienia dla wszystkich uczestników zawodów. Organizatorami byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół w Łęczycach.
Finaliści z Łęczyc

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Łęczycach (Marcin Baran, Jakub Kadłubowski, Maciej Kalkowski, Michał Kobiela, Gracjan Lis, Jakub Łojek, Michał Małkowski, opiekun drużyny – Remigiusz Sarbak)