4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

czwartek, 13 marca 2014

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców

W dniu 12.03.2014 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 18.03.2014 roku w Sierakowicach.. W zawodach wystąpiło 7 zespołów. Zwycięzcą turnieju została faworyzowana drużyna gospodarzy, czyli Gimnazjum nr 3 w Wejherowie, która finale pokonała Gimnazjum z Bożegopola Wielkiego 30:21. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Pan Kordian Zabrocki oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Gimnazjum nr 3 w Wejherowie ( Jakub Rathenow, Kacper Krzemiński, Daniel Dawidowski, Kamil Byszewski, Kacper Kaczyński, Krystian Kwiatkowski, Bartosz Miszka, Wojciech Modrzejewski, Damian Popiel, Dawid Popławski, Ksawery Strzebrakowski, Mikołaj Talaga, Wiktor Wójcik,  opiekun drużyny – Kordian Zabrocki)
II miejsce – Gimnazjum w Bożympolu Wielkim
III miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie
IV miejsce – Gimnazjum nr 1 w Redzie
V miejsce – Gimnazjum w Lini
VI miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
VII miejsce - Gimnazjum nr 4 w Rumi
Mistrzowie Powiatu z Gimnazjum nr 3 w Wejherowie wraz z trenerem Kordianem Zabrockim