4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 10 marca 2014

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt

W dniu 10.03.2014 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 20.03.2014 roku w Lęborku. W zawodach wystąpiło 6 zespołów. Zwycięzcą turnieju została drużyna Gimnazjum nr 3 w Wejherowie, która w finale pokonała Gimnazjum nr 2 w Redzie. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Pan Tadeusz Pepliński. Oraz referent ds.sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Gimnazjum nr 3 w Wejherowie (Kornelia Jarzembińska, Agata Kupferschmidt, Jagoda Ronkowska, Julia Krause, Karolina Stawicka, Laura Lademan, Weronika Żywicka, Aleksandra Łapińska, Maja Stefaniszyn, Martyna Otręba,   opiekun drużyny – Lucyna Mruk)