Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 22 listopada 2013

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej ChłopcówMistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych
w Piłce Ręcznej Chłopców

        W dniach 20-21.11.2013 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się w Wejherowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. W ścisłym finale wystąpiło sześć najlepszych zespołów, wyłonionych po wcześniej rozegranych eliminacjach. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie, która wywalczyła tytuł mistrza powiatu pierwszy raz w historii. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecze bardzo wyrównane i emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczał: Vice Starosta Powiatu Wejherowskiego – Pan Jan Domański oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo -  Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.
Fragment meczu finałowego ZSP nr 3 Wejherowo z ZSP nr 4 Wejherowo

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie (Krzysztof Brzeski, Paweł Kleba, Przemysław Treder, Szymon Pieper, Gracjan Dampc, Mateusz Pulczyński, Szczepan Pryczkowski, Szymon Stenka, Michał Łaga, Krystian Doering, Piotr Lilla, Arkadiusz Leyke, opiekun zespołu – Pan Przemysław Gutowski)
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2 w Wejherowie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
VI miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie
VII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Mistrzowie Powiatu - ZSP nr 3 w Wejherowie wraz Vice Starostą Powiatu Wejherowskiego - Panem Janem Domańskim
 Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz