Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 18 listopada 2013

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju ChłopcówMistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Chłopców

         W dniu 18.11.2013 roku na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się 21.11.2013 roku w Gniewinie. W rywalizacji wzięło udział ponad 50 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowego Gimnazjum z Kostkowa.  Poziom rywalizacji był wysoki, a mecze przysporzyły wielu emocji.  Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał : referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Mistrzowie Powiatu Wejherowskiego - Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie


Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Kostkowie (Marco Pałasz, Marcel Szlonszkiewicz, Maciej Świtała, Bartosz Maziarz, Jan Socha, Patryk Miotke, Damian Borkowski, Jarosław Socha, Kamil Dominik, Mateusz Formella, Łukasz Kubiński, opiekunowie zespołu – Pan Jacek Stawiasz oraz Pan Marcin Piekut)
II miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
III miejsce - Gimnazjum nr 2 w Rumi
IV miejsce – Gimnazjum nr 3 w Wejherowie
V miejsce – Gimnazjum w Bożympolu Wielkim

Opracował: Bartłomiej Woźniak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz