Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

PZPOW w Wejherowie w finale wojewódzkim konkursu "Odkrywamy Talenty Pomorza"               Uczestnik studia piosenki PZPOW -  FILIP GESSE, zwyciężył w czwartej edycji konkursu "Odkrywamy talenty na Pomorzu" w  kategorii wiekowej-gimnazjum. Finał odbył się w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku.W piątkowym finale wzięło udział 24 laureatów wyłonionych w eliminacjach powiatowych. Zaprezentowali się wokaliści, gimnastyczki, instrumentalistka, recytatorka. Ich występy, które trwały ok. trzech godzin, oceniało jury w składzie m.in. z muzykiem Krzysztofem Skibą, aktorem Jarosławem Jakimowiczem, strongmenem Jarosławem Dymkiem, piosenkarką Pauliną Czaplą czy muzykiem Tadeuszem Żmijewskim. Finał poprowadził znany dziennikarz, Sławomir Siezieniewski.
W grupie gimnazjalnej zwyciężył Filip Gesse (Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie), który brawurowo wykonał piosenkę "Upiorny twist" z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. To sukces nie tylko Filipa, ale przede wszystkim efekt  żmudnej pracy opiekuna koła i ogromnego zaangażowania  rodziców. Filip uczęszcza na zajęcia studia piosenki prowadzonego przez p. Barbarę Czarkowską.
W przerwie podczas obrad jury na scenie prezentowali się soliści i zespoły-laureaci z roku ubiegłego. Do udziału w tym koncercie  zaproszona została  również uczestniczka studia wokalnego  PZPOW  prowadzonego przez p. Monikę Kitel  Antonina Czoska, wyróżniona w finale powiatowym IV edycji konkursu „Odkrywamy talenty na Pomorzu”.
          


Jesteśmy dumni ,że w tak prestiżowym konkursie znaleźli się wychowankowie naszej placówki. Potwierdza to fakt, że PZPOW  jest nie tylko ważnym miejscem odkrywania  talentów  w powiecie wejherowskim,  ale przede wszystkim kolebką kultury na Pomorzu.

Mariola Błaszczuk

 Więcej zdjęć możecie Państwo obejrzeć na naszym profilu na facebooku:  

        Zapraszamy do zapoznania się z relacją      
                      w prasie i mediach:                         


wejherowo24infogwe24


tvp.info

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz