Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Nasi trenerzy i wychowankowie - nagrodzeni za wybitne osiągnięcia w sporcie


W dniu 4 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Wejherowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród trenerom i sportowcom za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. Uroczystość poprowadził Pan Andrzej Byczkowski - dyrektor naszej placówki, prezentując sylwetki wszystkich nagrodzonych trenerów i sportowców.

Wszystkie nagrodzone osoby są mieszkańcami powiatu wejherowskiego i w 2012 roku uzyskali odpowiedni wynik na Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach/Pucharach Europy czy Mistrzostwach Świata (wyniki klasyfikujące zawodnika do nagrody określone są w Uchwale Nr IV/XI/127/11 Rady Powiatu Wejherowskiego).


Na uroczystości - oprócz reprezentantów środowiska sportowego - gościli także członkowie Komisji Sportu i Turystyki Rady Powiatu Wejherowskiego oraz przedstawiciele władz Wejherowa, Rumi i Luzina, którzy swoim sportowcom również wręczyli upominki.

Sportową imprezę uświetnił występ wychowanków naszego koła: Studia Wokalu pod dyrygenturą Pani Weroniki Korthals-Tartas  (nauczycielki PZPOW). Podopieczni Pani Weroniki zaspiewali dwa utwory: 
                            
                               1. Wielka Woda z rep. Maryli Rodowicz
                               2. Dni, których nie znamy z rep. Marka GrechutyWśród nagrodzonych znalazł się również nasz nauczyciel - instruktor koła Modelarnia-Radiojachting RJK PZPOW Bliza Balex-Metal Pan Marek Gorlikowski  i jego wychowankowie w osobach:
                Szymon Cyra 
                Damian Damaszk 
                Julian Damasz 
                Paweł Gosz 
                Karol Klawikowski
                Jędrzej Rutz

Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY 
i życzymy kolejnych sukcesów na arenach sportowych.

* * *

Pełną relację z uroczystości wręczenia nagród i listę wszystkich nagrodzonych sportowców znajdziecie Państwo w mediach i prasie - klikając w poniższe linki:

                                                     

Barbara Bobkowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz