środa, 8 stycznia 2020

Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt

W dniu 08.01.2020 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Rumi , odbyła się Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt. Turniej cieszył się olbrzymim zainteresowaniem i stał na bardzo wysokim poziomie. W rywalizacji wzięło udział ponad 80 zawodniczek. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, która bezapelacyjnie wygrała wszystkie spotkania. Mecze przyniosły sporo emocji. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski.   Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone medalami oraz dyplomami które wręczali: Wicedyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Rumi – Joanna Brakowska oraz  Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie –  Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi .

I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie (Wiktoria Szulc, Kamila Zaklikowska, Ewelina Barra, Angelika Brzeska, Joanna Lezner, Nikola Siecha, Agata Smolińska, Julia Damps, Julia Hebel, opiekun drużyny – Tomasz Kotwica)