poniedziałek, 12 listopada 2018

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 08.11.2018 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkiej Licealiady, które odbędą się 14.11.2018 roku również w Wejherowie.  W rywalizacji wzięły udział 2 zespoły reprezentujące powiat pucki oraz wejherowski. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół  nr 4 w Wejherowie, która pokonała Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Kłanina 9:0. Jest to drugi z rzędu awans zespołu  dziewcząt z „Samochodówki” do Finałów Wojewódzkich w tej konkurencji. Jest to olbrzymi sukces wejherowskiej szkoły.  Na zakończenie turnieju zespoły zostały nagrodzone statuetkami i dyplomami które wręczał: Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo – Wychowawczych w Wejherowie – Andrzej Byczkowski.  Ogromne podziękowania należą się organizatorowi zawodów, czyli wejherowskiej „Samochodówce”, za udostępnienie hali sportowej oraz profesjonalną i znakomitą oprawę turnieju.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo -  Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół  nr 4 w Wejherowie.

1.      miejsce – Powiatowy Zespół Szkół  nr 4 w Wejherowie (Wiktoria Dampc, Kamila Domarus, Karolina Drewa, Marta Kandziora, Milena Kosznik, Klaudia Langa, Marcelina Majewska, Julia Myszk, Angelika Stencel, Patrycja Sierocka, Angelika Górska, Katarzyna Szymikowska – opiekun drużyny – Maciej Syska)