4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 8 października 2018

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt

W dniu 08.10.2018 roku w hali sportowej w Szemudzie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich, które odbędą się również w Szemudzie. Zwycięzca turnieju została Szkoła Podstawowa nr 10 z Rumi która nie przegrała w całych zawodach żadnego meczu. Forma zwycięskiej ekipy napawa optymizmem przed Półfinałem. Mecze były bardzo zacięte i emocjonujące. W rywalizacji wzięło udział ponad 20 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Uroczystego otwarcia i zamknięcia turnieju dokonali: Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie – Tomasz Stein oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo – Wychowawczych  w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetką, medalami oraz dyplomami .Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi ( Antonina Wnuk, Wiktoria Zarzecka, opiekun drużyny – Jolanta Słupecka)