środa, 10 stycznia 2018

Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt

W dniach 09-10.01.2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi, odbyła się Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 13.02.2018 roku w Lęborku.  Turniej cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. W rywalizacji wzięło udział ponad 80 zawodniczek. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, która bezapelacyjnie wygrała wszystkie spotkania.. Poziom zawodów stał na dobrym poziomie, a mecze przyniosły sporo emocji, licznie zgromadzonym na hali kibicom.  Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał:  Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie –  Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół  nr 2 w Rumi.

Złote dziewczyny z "Samochodówki"
I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie ( Paulina Brzeska, Patrycja Cierocka,  Karolina Drewa, Zuzanna Frey, Angelika Górska, Weronika Karmazy, Klaudia Langa, Anna Miszka, Kornelia Szymańska – opiekun drużyny – Adam Duda)