Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 14 kwietnia 2017

Eliminacje powiatowe w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież Zapobiega Pożarom”W dniu 07.04.2017 r. uczestnik koła „Sporty pożarnicze” mł. kdt.  Michał Detlaff brał udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej (eliminacje powiatowe) pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”, który odbył się w Wejherowie w kategorii III- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.
Eliminacje składały się z części pisemnej, gdzie należało rozwiązać test z pytaniami. Ten etap konkursu był najtrudniejszy, pytania były skomplikowane i o wyższym poziomie trudności. Przykładowo uczestnicy musieli napisać co to jest hydropult.
W następnej części 3 osoby, które zdobyły największą liczbę punktów odpowiadały ustnie na pytania zadawane przez członków komisji, aby wyłonić zwycięzcę. Mimo wielkiej woli walki i zaangażowania mł. kdt. Michał  Detlaff nie znalazł się w grupie finałowej.
Należy  dodać, że 3 uczennice kl. 2 LO z edukacją pożarniczą reprezentujące Zarządy Gminne Ochotniczych Straży Pożarnych swoich rodzinnych miejscowości i gmin: mł. kdt. Justyna Lubocka, mł. kdt. Amelia Bujak, mł. kdt. Natalia Dominik także brały udział w tym Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Ogromną niespodziankę sprawiła mł. kdt. Justyna Lubocka, która zajęła 1 miejsce w kategorii III- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, tym samym zakwalifikowała się do konkursu szczebla wojewódzkiego, a mł. kdt. Amelia Bujak zajęła 3 miejsce w tej samej kategorii co również jest wielkim sukcesem.

                 Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież Zapobiega Pożarom”.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz