piątek, 22 kwietnia 2016

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców

W dniu 06.04.2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców. W zawodach wystąpiły cztery drużyny reprezentujące powiat: lęborski, pucki, kartuski oraz wejherowski. Zwycięzcą turnieju został faworyt turnieju, czyli drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie, która drugi rok z rzędu awansowała do Finałów Wojewódzkiej Licealiady, który został rozegrany 13.04.2016 roku w Sopocie. Ekipa z Sobieskiego zajęła w tych zawodach wysokie piąte miejsce. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharem i dyplomami, które wręczali: Organizator zawodów – Bartłomiej Woźniak – Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.

Zdjęcie z finałów

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie (Robert Lekner, Bartosz Malinowski, Jakub Łosiński, Paweł Naczk,  Błażej Kummer, Filip Sroczyński, Tomasz Klinkosz, Jan Skrzypkowski, Miłosz Nurek, Erwin Budasz, Jakub Wójcik, Maciej Kuptz – trener zespołu – Bartłomiej Woźniak )