poniedziałek, 25 stycznia 2016

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt

W dniu 22.01.2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach wystąpiło 7 zespołów. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, która w finale pokonała popularną „Samochodówkę”, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące, stojące na wysokim poziomie. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi (Aurelia Myszkowiak, Marta Skowronek, Viktoria Dombrowska, Paulina Żyła, Aleksandra Czacharowska, Klaudia Kościelna, Klaudia Lenarczyk, Michelle Kurzyk, Weronika Lasota, Sylwia Gierszewska, opiekun drużyny – Piotr Taube)
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
VI miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie