Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

poniedziałek, 14 lutego 2011

Wernisaż prac nauczycielki z PZPOW

W minioną niedzielę - 13 lutego - odbył się Wieczór Walentynkowy w Redzie, podczas którego przybyli goście mieli możliwość, między innymi, obejrzenia prac jednej z nauczycielek plastyki PZPOW w Wejherowie.  (Impreza ta została zorganizowana przez dział kulturalny MOKSiRu w Redzie).

"Niekwestionowaną atrakcją wieczoru był koncert niezywkle energetycznego duetu: znakomitego gitarzysty Błażeja Pawliny i wspaniałej wokalistki bluesowo-jazzowej Małgosi Werbińskiej". Wszystkim obecnym spodobała się także pierwsza w Redzie bezgotówkowa wymiana ubrań i dodatków, tzw. "SWAP".


Podczas tego eventu kulturalnego można było również zobaczyć prapremierę wystawy prac Pauliny Piotrowskiej - "młodej redzkiej artystki (...), absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Zaprezentowana została głównie grafika warsztatowa: fragment cyklu sitodruku "Seven Heaven", sitodruk na płótnie i tkaninie z cyklu "Star Wars" oraz linoryty "On" i "Ona"." 

Paulina Piotrowska jest nauczycielką i animatorką plastyki w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie. Prowadzi ona tam: Warsztaty Plastyczne FormART oraz Zajęcia "Zin-Projekt".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz