Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

wtorek, 21 grudnia 2010

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego oraz Półfinały Wojewódzkie w Piłce Ręcznej Dziewcząt oraz Chłopców Szkół ponadgimnazjalnych

W dniach 29.11 oraz 30.11.2010 na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 10.12.2010 również na hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie. W rywalizacji wzięło udział ponad 90 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszego zespołu w Półfinale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Dyrektor PZPOW w Wejherowie – Andrzej Byczkowski, referent ds. sportu w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak oraz trener zwycięskiego zespołu – Mariusz Jaszewski. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.
Wyniki uzyskane w dniu zawodów
Zwycięzcy zawodów - ZSP nr 2 Wejherowo
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie (Karol  Behrendt, Grzegorz  Behrendt, Sebastian  Kummer , Kamil  Rompca, Mateusz Styn ,Sebastian Woźniak, Jakub  Poerling ,Kamil  Leyk, Sebastian  Krajewski,  Szymon  Laga,  Paweł  Parchem,  Daniel  Wolszon, opiekun zespołu – Mariusz Jaszewski)                 
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 1 w Rumi
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
VI miejsce –  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
VII miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wejherowie
           
        W dniach 02.12 oraz 03.12.2010 na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się  09.12.2010 również na hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi. W rywalizacji wzięło udział ponad 100 zawodniczek z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku naszego zespołu w Półfinale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Vice Starosta – Pan Jan Domański oraz Dyrektor PZPOW w Wejherowie – Andrzej Byczkowski. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.
Wyniki uzyskane w dniu zawodów
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi (Anna Szeliga, Marta Kozieł, Weronika Grzybowska, Dominika Brzezicka, Klaudia Kowalczyk, Adriana Trepczyk, Dominika Zielińska, Klaudia Świątkowska, Magda Skrzypkowska, Patrycja Jankowska, Ewelina Paszylk, Natalia Lidzbarska, opiekun zespołu – Jarosław Tomaszewski)                
Zwycięska drużyna ZSP nr 1 w Rumi wraz z Panem Vice Starostą - Janem Domańskim
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 4 w Wejherowie
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
V miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wejherowie
VI miejsce –  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
VII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych 2 w Rumi
VIII miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

W dniu 09.12.2010 na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1  w Rumi, odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 16.12.2010 w Kwidzynie. W rywalizacji wzięły udział trzy zespoły, a mianowicie mistrzowie Powiatu Wejherowskiego, Puckiego oraz Lęborskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi. Poziom sportowy naszej drużyny był bardzo wysoki i pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku w Finale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharem oraz dyplomami które wręczali: Trener zwycięskiego zespołu – Jarosław Tomaszewski oraz referent ds. sportu w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi.
Wyniki uzyskane w dniu zawodów
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi (Anna Szeliga, Marta Kozieł, Weronika Grzybowska, Dominika Brzezicka, Klaudia Kowalczyk, Adriana Trepczyk, Dominika Zielińska, Klaudia Świątkowska, Magda Skrzypkowska, Patrycja Jankowska, Ewelina Paszylk, Natalia Lidzbarska, opiekun zespołu – Jarosław Tomaszewski)                
II miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Lęborku
III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Pucku

        W dniu 10.12.2010 na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  w Wejherowie, odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Licealiady. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 20.12.2010 w Kwidzynie. W rywalizacji wzięły udział cztery zespoły, a mianowicie mistrzowie Powiatu Wejherowskiego, Puckiego, Kartuskiego oraz Lęborskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna I Liceum Ogólnokształcącego z Kartuz. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a mecze były emocjonujące i wyrównane. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharem oraz dyplomami które wręczali: Trener zespołu gospodarzy – Mariusz Jaszewski oraz referent ds. sportu w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.
Wyniki uzyskane w dniu zawodów
I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Kartuzach
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
II miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Lęborku
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie
           

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz