poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce Chłopców

W dniu 27.03.2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci , które odbędą się 17.04.2018 roku również w Wejherowie. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Szkoły Podstawowej nr 8 z Wejherowa, która bezapelacyjnie wygrała wszystkie spotkania. Poziom gry zwycięskiej ekipy pozwala myśleć o dobrym wyniku w Półfinale, a także o medalu w Finałach Wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczali: Organizator zawodów – Kordian Zabrocki oraz Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Szkoła Podstawowa nr 8  w Wejherowie.

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie (Szymon Nowicki, Cezary Zabrocki, Oskar Lesner,  Kacper Macholl,  Oliwier Rohde, Kacper Stawski, Adam Czoska, Nikodem Kołodziejski, Rafał Labuda, Iwo Matusewicz, Antoni Parol, Maciej Truszkowski , opiekun drużyny – Kordian Zabrocki)