4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

piątek, 30 maja 2014

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Nożnej 6- osobowej Chłopców

W dniu 28.05.2014 roku na boisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Choczewie, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Nożnej 6-osobowej Chłopców. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się prawdopodobnie w Lęborku. W rywalizacji wzięły udział 3 drużyny, które reprezentowały powiaty: wejherowski, pucki oraz lęborski. Drużyna z powiatu kartuskiego nie dojechała na zawody. Zwycięzcą turnieju został zespół Gimnazjum z Nowej Wsi Lęborskiej, rywalizując do ostatniego meczu z drużyną gospodarzy, czyli Gimnazjum z Choczewa. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami które wręczali: organizator zawodów – Pan Henryk Rynko. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Choczewie.
Zespół z Choczewa

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:
I miejsce Gimnazjum w Nowej Wsi Lęborskiej
II miejsce – Gimnazjum w Choczewie (Krzysztof Obrzut, Maciej Orański, Tomasz Joachimiak, Łukasz Świtała, Tomasz Jeżowski, Jakub Lessnau, Kacper Zaręba, Grzegorz Piotrowski, Oskar Cielecki, Grzegorz Ceynowa – opiekun drużyny – Pan Henryk Rynko)