piątek, 23 maja 2014

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców

W dniu 22.05.2014 roku na stadionie gminnym w Lini odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej 6 - osobowej. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady, który odbędzie się w Choczewie. W rywalizacji wzięło udział ponad 120 zawodników. Zwycięzcą turnieju został zespół Gimnazjum z Choczewa, który wygrał wszystkie swoje spotkania. Mecze były bardzo emocjonujące, a turniej stał na dobrym poziomie. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami które wręczał: Wójt Gminy Linia – Pan Łukasz Jabłoński, Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Pan Bartłomiej Woźniak oraz organizator zawodów – Pan Jan Trofimowicz. Szczególne podziękowania należą się gospodarzom zawodów, którzy zapewnili wyżywienie i napoje każdemu uczestnikowi.  Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Gminny Szkolny Związek Sportowy w Lini.

I miejsce – Gimnazjum w Choczewie (Krzysztof Obrzut, Maciej Orański, Tomasz Joachimiak, Łukasz Świtała, Tomasz Jeżowski, Jakub Lessnau, Kacper Zaręba, Grzegorz Piotrowski, Oskar Cielecki, Grzegorz Ceynowa – opiekun drużyny – Pan Henryk Rynko)