wtorek, 18 marca 2014

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 17.03.2014 roku w hali sportowej Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się w Kartuzach. W rywalizacji wzięło udział 8 zespołów z całego Powiatu Wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Samorządowej Szkoły Podstawowej z Kostkowa, która pierwszy raz w historii tych rozgrywek stanęła na najwyższym stopniu podium. Poziom rywalizacji stał na dobrym poziomie, a mecze były bardzo emocjonujące. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w Powiatowym Zespole Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie.

Najlepsze trzy zespoły Mistrzostw Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

I miejsce –Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kostkowie (Karolina Płotek, Karolina Wierzbicka, Paulina Bojke, Aleksandra Sawicka, Oktawia Siwko, Paulina Neubert, Oliwia Neubert, Kamila Domarus, Julia Myszk, Patrycja Horodziejko, opiekun zespołu – Pani Agata Goszka i Pani Ewa Nowotarska)