Projekty

Nasze projekty

  1. My beatiful Baltic. Hanza
  2. My Europe
  3. Młodzieżowe Lato Sztuki
  4. Czwartki Lekkoatletyczne
  5. Oczami Tolerancji

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE



KOŁO
NAUCZYCIEL
MIEJSCE
TERMIN ZAJĘĆ
                          WEJHEROWO                          
Piłka ręczna
Artur Śmielak
ZSP nr 1, ul. Bukowa 1
czw. 15.15-16.45
Piłka ręczna
Artur Śmielak
ZSP nr 2, ul. Strzelecka 9
wt. 15:15-17.30
Piłka ręczna chłopców
Maciej Syska
ZSP nr 4, ul. Sobieskiego 344
czw. 15.00-17.15
Gry zespołowe
Adriana Bychowska
ZSP nr 3, ul. Budowlanych 2
wt. 15.00-16.30
Piłka nożna
Marta Pacek-Jezierska
ZSO nr 2, Osiedle Kaszubskie 27
pon. i śr. 14.55-16.05
Piłka ręczna
Cezary Lewandowski
ZSP nr 4, ul. Sobieskiego 344
wt. 15.00-17.15
Koszykówka
Przemysław Gutowski
ZSP nr 3, ul. Budowlanych 2
czw. 15.00-17.15
Koszykówka
Bartłomiej Woźniak
ZSP nr 1, ul. Bukowa 1
śr. 15.15-16.45;    pt. 15.15-16.45
Koszykówka dziewcząt
Mariusz Jaszewski
ZSP nr 2, ul. Strzelecka 9
pon. 15.15-16.45
LA
Piotr Wojciechowski
ZSO nr 2, Osiedle Kaszubskie 27
pon. 16:30-18:00
Judo
Mariusz Jaszewski
ZSP nr 2, ul. Strzelecka 9
pt. 14.30-16.45
Turystyczno-kajakarskie
Mirosław Czonstke
PZKS, ul. Sobieskiego 279
Kanał jez. Orle – Przemysłowa 44
sob. 10.00-12.30 (X,XI,XII,I,II,III,IV)
sob. 10.00-12.30     (IV,V,VI,VII,IX,X)
Modelarnia-radiojachting
Marek Gorlikowski
PZPP-P, ul. Ofiar Piaśnicy 22
pon. 17.00-20.30;  
 czw. 17.00-20.15
Sport i rekreacja
Sławomir Czajka
ZSO nr 2, Osiedle Kaszubskie 27
śr. 15.00-16.30
Strzelectwo sportowe
Marek Pierzchała
ZSP nr 2, ul. Strzelecka 9
sob. 8.30-10.45
Biegi na orientację
Barbara Bączek-Motała
ZSP nr 2,  ul. Strzelecka 9
pon. 14:20-16.00
Piłka siatkowa chłopców
Piotr Sonnenberg
ZSP nr 2, ul. Strzelecka 9 / boisko w Bolszewie „ArtPark” i boisko w Luzinie
pon. 19:00-20:30;  
śr. 19:00-20:30
Sporty pożarnicze
Zbigniew Dorawa
ZSP nr 3, ul. Budowlanych 2
czw. 8.00-16.00 (kilka grup)
Taniec i nowoczesne formy gimnastyki
Joanna Kwiatkowska
ZSP nr 4,  ul. Sobieskiego 344
pon. 15:45-16:30; 
czw. 15:00-16.30
Tenis stołowy
Małgorzata Mika
ZSP nr 3, ul. Budowlanych 2
śr. 15.00-17.15
Koszykówka
Kordian Zabrocki
SP nr 8, ul. Nanicka 22
pt. 15:30-18:15

                                RUMIA                              

Gry sportowe
Walerian Bernaciak
SP nr 1, ul. Rodziewiczówny 10
pt. 15.00-17.15
Tenis stołowy
Jarosław Mamrot
SP nr 6, ul. Sienkiewicz 30
śr. 15:30-17:00; czw. 14:30-16:00
Lekkoatletyka
Tadeusz Pepliński
SP nr 1, ul. Rodziewiczówny 10
pon. 17.00-18.30; 
sob. 11.00-12.30
Lekkoatletyka
Piotr Taube
ZSP nr 1, Starowiejska 4
czw. 19.30-21.00;
sob. 12:00-14:15
Lekkoatletyka
Maciej Szymański
MOSiR, ul. Mickiewicz 49
śr. 17.00-18.30; czw. 17.00-18.30
Gry i zabawy sportowe
Roman Ratajczak
SP nr 6, ul. Sienkiewicza 30
Gim. nr 4 (, ul. Stefana Batorego 29
pt. 17.00-19.15 (XI,XII,I, II,III,IV)
pt. 16.15-18.30   (IX,X,IV,V,VI)
Koszykówka
Czesław Elżanowski
SP nr 10, ul. Górnicza 19
pon. 15.30-17.00; śr. 16.15-17.45
Piłka nożna z tr. siłowym
Sobiesław Przybylski
ZSP nr 1, ul. Starowiejska 4
pon. 19.30-21.00; wt. 14:30-16:45
Piłka siatkowa
Robert Sawicki
ZSP nr 1, ul. Starowiejska 4
pt. 17.30-20.00
Piłka ręczna
Agata Bigoszewska
ZSP nr 2, ul. Grunwaldzka 57
wt. 14.00-16.15
Triathlon
Piotr Netter
MOSiR,  ul. Mickiewicza 49
pon. 16:15-17.45;   
sob. 9.30-11.00

REDA  

Lekkoatletyka
Krzysztof Jędrzejewski
SP nr 4, ul. Łąkowa 36/38
pt. 13.30-15.45
Lekkoatletyka
Ilona Myszk
SP nr 4, ul. Łąkowa 36/38
pt. 13.30-15.00
Piłka siatkowa chłopców
Tomasz Formella
SP nr 4, ul. Łąkowa 36/38
wt. 15.30-17.00;    
czw. 15.30-16.15
Piłka nożna
Andrzej Gorajski
ZSP, ul. Łąkowa 36/38
śr. 14.30-16.45
Tenis ziemny
Andrzej Degórski
SP nr 4, ul. Łąkowa 36/38
śr. 17.00-18.30
Piłka siatkowa
Aleksandra Laskowska
SP nr 3, ul. Brzozowa 30
pon. 17.00-17.45;  
wt. 17.00-17.45
Lekkoatletyka
Andrzej Byczkowski
MOSiR, ul. Łąkowa 59
pt. 13.30-15.45
Tenis stołowy
Alan Woś
SP nr 2, ul. Zawadzkiego 12
wt. 17.00-18.30;  
czw. 18.00-19.30;
pt. 17.00-18.30

 BOLSZEWO

Piłka ręczna
Jarosław Borowiec
SP,  ul. Leśna 35
pon. 17.15-18.00; 
czw. 15.00-16.30
Piłka ręczna
Joanna Syska
SP,  ul. Leśna 35
pon. 17.30-19.15; 
czw. 15.00-16.00

 LUZINO

Sportowe
Wiesław Szmidtka
SP nr 2,  ul. Mickiewicza 22
śr. 14.20-15.50; czw. 14.20-15.05
Biegi na orientację
Wiesław Szmidtka
„Ścieżka zdrowia” w Luzinie
sob. 11.00-12.30

                                        LINIA                                      

Piłka siatkowa
Łukasz Łapczuk
Zespół Szkół, ul. Szkolna 1
pon. 14:35-16:55

                                      KOSTKOWO
Koszykówka chłopców
Marcin Piekut
SZS, ul. Księdza Galasa 1
pon. 14.45-16.15; 
wt. 15.45-16.30

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz